Butelki, wazony i pojemniki ceramiczne

Pobierz kategorię.» Kup butelki, wazony i pojemniki ceramiczne w naszym sklepie internetowym

Szukają Państwo oryginalnych, praktycznych ozdób do mieszkania? A może potrzebują kupić nietuzinkowy prezent? Jeśli na którekolwiek pytanie, odpowiedzieli Państwo twierdząco, zachęcamy do przejrzenia asortymentu zgromadzonego w tej kategorii. Przedstawiamy ceramiczne butelki, wazony i pojemniki oraz garnki kamionkowe, wykonane w naszej rodzinnej firmie w Bolesławcu.

Szeroki asortyment oryginalnych przedmiotów ceramicznych

Poszczególne wyroby ceramiczne przydadzą się w każdym domu. Można do nich zaliczyć wazony, butelki czy pojemniki. Co równie istotne, dzięki oryginalnym printom i kolorystyce, będą świetną ozdobą kuchni, jadalni, czy salonu.

Do ich produkcji użyliśmy lokalnie wydobytej gliny, której kształt uformowaliśmy w we własnych formach ceramicznych. Następnie udekorowaliśmy je przyciągającymi wzrok wzorami, np. przedstawiającymi polne kwiaty, liście czy pawie oczka. Zachwycające są także intensywne barwy. Dlatego też mogą być Państwo pewni, że proponowane artykuły z ceramiki czy garnki kamionkowe są niepowtarzalnym dziełem naszych utalentowanych pracowników. Warto pamiętać, że produkty są bardzo trwałe, będą więc służyć przez lata. Zapraszamy na zakupy w Ceramice Millena w sklepie stacjonarnym w Bolesławcu i online!