Oryginalna ceramika bolesławiecka

CERAMIKA MILLENA produkuje i eksportuje wyroby ceramiczne. Prowadzimy własną rodzinną Firmę Ceramiczną w mieście Bolesławiec, z którego pochodzi Bolesławiecka Ceramika . Wytwarzamy tradycyjną Ceramikę Bolesławiecką z lokalnie wydobywanych glin, nadajemy kształt we własnych formach ceramicznych, dekorujemy rozmaitymi technikami, szkliwimy i wypalamy w piecach w temperaturze 1250 stopni Celsjusza. Niektóre tradycyjne dekoracje zainspirowane są znanym wzorem pawie pióra przy użyciu niebieskich i kobaltowych kolorów, a wiele nowszych dekoracji odnosi się do tonacji ciepłych kolorów Czterech Pór Roku. Dekoracje oferowane w firmowym sklepie internetowym CERAMIKA MILLENA są pełne kwiatów, listków, stemplowanych i malowanych pasków, gwiazdek, kształtów owoców, kółek, muszelek, linijek, kropek, świderków i wiele innych kształtów.

Bolesławiec Ceramika

Ceramika Millena zatrudniają utalentowanych i zaangażowanych ludzi, którzy wkładają całe swoje serce i pasję, aby nasze produkty sprawiały Państwu radość. Chcemy być coraz lepsi w tym, co robimy, dlatego nasz internetowy sklep firmowy CERAMIKA MILLENA.PL, cały czas poszerza swój asortyment.

Zapraszamy do obejrzenia naszych wzorów dekoracji i kształtów, jakie ma nasza polska ceramika na tej stronie. Wysyłamy tylko 1 gatunek do naszych stałych i nowych klientów i zamawiających miłośników naszej Ceramiki Bolesławieckiej. Naszym celem jest satysfakcja naszych odbiorców i długoterminowa współpraca. Jesteśmy na rynku handlu ceramiką od wielu lat i mamy duże doświadczenie w produkcji i eksporcie na paletach drogą lotniczą oraz w kontenerach drogą morską "do drzwi". W zakładzie produkcyjnym Ceramiki Millena wykonujemy również zamówienia krajowe.

Jak wygląda proces tworzenia ceramiki Bolesławieckiej?

Aby nasze wyroby ceramiczne pięknie się prezentowały w Państwa domach, oprócz ciężkiej pracy, talentu do ich wytwarzania, cierpliwości i pasji, potrzeba jeszcze dobrej jakości surowca. Piękna ceramika Bolesławiec powstaje z lokalnie wydobywanej, najlepszej jakościowo gliny i piasku kaolinowego. Produkty firmowe CERAMIKA MILLENA charakteryzują się niezwykłą trwałością: są odporne na zarysowania oraz upływ czasu. Bez obaw można z nich korzystać w mikrofalówce, piekarniku czy zmywarce. Również wzory zdobiące ceramikę z Bolesławia charakteryzują się najwyższą jakością - nawet po latach zachowają swoje piękno i kolorystykę. Jeśli chcą Państwo dokładnie poznać proces jej tworzenia, zachęcamy do obejrzenia filmu zamieszczonego na naszej stronie internetowej Ceramiki Millena.

Nasze zakłady ceramiczne Bolesławiec mają pracowników, które zawsze wykonują swoją pracę z niezwykłym profesjonalizmem i dokładnością. Podczas procesu produkcji przywiązujemy wagę do każdego, nawet najdrobniejszego detalu. Z tego powodu produkty firmowe CERAMIKA MILLENA zyskały uznanie klientów na całym świecie. Bolesławiecka ceramika poprzez piękne dekoracje oraz dopracowane w szczegółach wzory, dobrze komponuje się w każdym domowym wnętrzu.

  • Dekoracje ceramiczne - wzór 010 Dekoracje ceramiczne - wzór 010
  • Dekoracje ceramiczne - wzór 011B Dekoracje ceramiczne - wzór 011B
  • Dekoracje ceramiczne - wzór 03B Dekoracje ceramiczne - wzór 03B
  • Dekoracje ceramiczne - wzór 04 Dekoracje ceramiczne - wzór 04

Wyjątkowa ceramika Bolesławiec

Zakłady ceramiczne stosują różne techniki i narzędzia do produkcji artykułów ceramicznych. Bolesławiecka ceramika słynie m.in. z kobaltowego wzoru w kształcie pawiego oka. Natomiast dzięki zastosowaniu technik pędzla i gąbek możliwe jest uzyskanie rozmaitych dekoracji, które wyróżniają nasz zakład ceramiczny wśród konkurencji. Te unikalne motywy są naszym znakiem rozpoznawczym — dzięki nim jesteśmy znani na całym świecie, czym z dumą możemy się pochwalić.

Firmowy sklep internetowy przygotował bogatą kolekcję różnorodnych produktów, w tym m.in. kubków, misek, talerzy, dzbanków, cukiernic, misek z kobaltowymi wzorami, a nawet biżuterię z ceramiki. Wszystkie autorskie wyroby wyglądają bardzo elegancko i idealnie prezentują się na stole czy półce. Sprawdź również naszą wyprzedaż ceramiki z Bolesławca.

Ceramika Millena oferuje najlepszej jakości produkty. Jeśli będą Państwo kiedyś w naszych okolicach, warto odwiedzić nas osobiście. Zapraszamy także do zakupów online. CERAMIKA MILLENA - nasz firmowy sklep internetowy przygotował bardzo szeroką ofertę dekoracji i pięknych naczyń oraz innych produktów użytkowych i ozdobnych.